Krátké stručné webináře
o investování

Získejte cenné know-how a praktické tipy bezplatně díky našim webinářům

Mám zájem

Co získáte z našich webinářů?

Díky investování můžete uchovat hodnotu svých prostředků, a dokonce i vydělávat. K tomu, abyste se naučili investovat, však potřebujete určitou úroveň znalostí. Naše webináře Vám v tom pomohou a pokud nebudete něčemu rozumět, můžete se zeptat v průběhu webináře.

Aktuální série: Svět kryptoměn

Proč se účastnit našich webinářů?

Okamžité odpovědi na Vaše otázky

Praktické ukázky, které si můžete vyzkoušet

Live diskuze s ostatními účastníky

Dostupnost z pohodlí domova

Bezplatná individuální telefonní konzultace (3x za měsíc)

Přednostní pozvánka na semináře s osobnostmi z oboru

Kdo povede webináře?

avatar
Petr Pleva

Profesionální lektor a trader

Moje jméno je Petr Pleva. Samotnému investování se věnuji již téměř dvě dekády, nicméně s předáváním zkušeností jsem začal až v roce 2007, kdy jsem přednášel na prvním semináři. Má první přednáška se týkala investičních certifikátů, v onom konkrétním případě, to byly bonus certifikáty. V té době jsem se věnoval investování ve střední Evropě, východní Evropě a Německu. Spolu s tím, jsem se podílel na vytváření trhu s investičními certifikáty v České republice.

Následně jsem svůj pohled přesunul na obchodování akcií v USA. Mezitím, jsem stále přednášel na seminářích. V roce 2013 jsem otevřel investiční akademii a přednášení na seminářích a webinářích jsem se začal věnovat naplno. Aktuálně stále investuji a předávám dál své zkušenosti.

bg-bottom

Petr Pleva

20 Minut

Toto pole je povinné Toto pole jste zapomněli vyplnit Vyplňte prosím toto pole
Toto pole je povinné Toto pole jste zapomněli vyplnit Vyplňte prosím toto pole
Toto pole je povinné Toto pole jste zapomněli vyplnit Nesprávný email
Toto pole je povinné Toto pole jste zapomněli vyplnit Vyplňte prosím toto pole

Kliknutím na toto tlačítko odešlete své údaje organizátorovi webináře, který je použije ke komunikaci s vámi ohledně této akce a jejich dalších služeb.

Upozornění na rizika: Produkty, které jsou k dispozici pro obchodování na BidAskBit, nejsou vhodné pro každého. Neobchodujte s finančními prostředky, které si nemůžete dovolit ztratit. Pokud nerozumíte rizikům, požádejte o radu.